05:41  

08 Ağustos 2020
Cumartesi

Takvim

Geri

   

İleri

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz

Hava Durumu

KOCAELI

ANKARA

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

PAKETLEMEK TAŞIMA AMAÇLIDIR

Aslan halı yıkama olarak teslim aldığımız halılarımız tasıma esnasında halılarınızın tekrar tozlanmaması için paketlenmektedir.
halılarınızı ev adresinize teslim edildikten sonra paketlerinden çıkarınız. Uzun süre çıkartılmayan halılarınız nem, çürüme ve rutubet yapabilir böyle bir şey olduğu taktirde firmamız sorumlu değildir.

EL DOKUMASI VE YÜN HALILARININ ÇEKİLMESİ

Herkesin Bildiği Üzere el dokuma halılarınız yıkamamadan çıktığı zaman görünümü bozulabir.Görünümü düzeltmek için çekim çakım ve gerdirme dediğimiz işlemleri gerçekleştiririz.Böylece halılarınız görünümü düzgün gözükür sizlere teslim edildikten sonra halılarınızın görünümü eski haline dönebilir ve bundan firmamız sorumlu değildir.

ÇIKMAYAN İNATÇI LEKELER

Aslan halı yıkama olarak bir çok lekeyle mücadele edmekteyiz.Ve neredeyse bütün lekeleri çıkarmaktayız.Ama bazzı lekeler çıkmaya bilir ve ve firmammız bundan sorumlu deildir.

YIRTIK VE ÇÜRÜK HALILAR

Halılarınızı kullanırken döktüğünüz bazı sıvılar zaman zaman halılarınnızda gözükmeyen yırtıklar ve çürükler meydana gelebilir.
Bu çürükler ve yırtıklar halıların alt kısmında meydana gelir ve yıkama esnasında dıştan görünebilir. Ve bundan firmamız sorumlu değildir.

TESLİM ALINMAYAN HALI

Aslan halı yıkama halılarınızı teslime hazır hale getirdikten sonra firmamız müşterilerimizi arayıp halınız teslim edilmek için hazır der. 3 ay teslim alınmayan halılarınızdan firmamız sorumlu değildir.


İletişim Bilgileri

Telefon
0 554 141 6777
0 554 141 6778
Faks
#
E-Mail
aslan@haliyikamakaramursel.com
Adres
Ereğli Mah. Yayın Sok. Başaran Apt. No:15/A Ereğli
Karamürsel / KOCAELI

Ürünlerimiz

YORGAN BATTANİYE YIKAMA

YORGAN BATTANİYE YIKAMA

Ürün Detayı

KOLTUK YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

Ürün Detayı

STOR PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

Ürün Detayı